Showtime

As Bearti dhe as Andi, Tea zbulon portretin e “dashurisë” së parë

05/04/2021 10:54
nga:G C

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, qysh nga ndarja me Beartin është bërë më aktive në rrjetet sociale.

Kështu duke zhvilluar biseda të shpeshta në Instagram, teksa nuk po heziton të përgjigjet edhe në pyetjet më private, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, dikush nga ndjekësit e pyeti se ndaj kujt kishte ndjenja ‘dashurie’ për herë të parë.

“Ka luajtur Peter Pan-in film”, u shpreh Tea sipër imazhit të publikuar./GazetaBlic/