Showtime

Arta Nitaj uron besimtarët myslimanë për fillimin e muajit të Ramazanit

03/22/2023 23:24
nga:G C

Tashmë kanë nisur urimet për fillimin e muajit të Ramazanit nga figurat publike.

Edhe bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram u ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë.

“Urime Ramazani të gjithë motrave dhe vëllezërve të cilët nga nesër hyjnë në muajin e Ramazanit”, ka shkruar Nitaj.