Showtime

Arta Nitaj shfaqet tërheqëse pranë një pishine

06/09/2022 08:18
nga:G C

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është paraqitur buzë një pishine me foto provokative

Arta Nitaj vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të përfolura kosovare.

Bukuroshja shihet vazhdimisht në udhëtime të shtrenjta dhe luksoze teksa realizon edhe fotosesione të ndryshme.

Sonte ajo është shfaqur buzë një pishine e veshur me një fustan të shkurtër, atlete dhe një bluzë të shkurtër që veçon belin e saj të hollë dhe trupin e saj të tonifikuar.

Teksa bën foto ajo në këtë mbrëmje që duket romantike është e shoqëruar me shoqen e saj, bukuroshen tjetër kosovare, Stina Bojkaj.