Showtime

Arta Elezaj pozon nga vetura me fustan të hapur, shfaqet joshëse

05/12/2022 21:26
nga:G B

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj është mjaft e komentuar në media rozë.

E kjo për shkak të udhëtimeve të saja dhe postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi modelja ka publikuar disa imazhe të reja në rrjetin social Instagram.

Në këto fotografi Arta është paraqitur nga makina me poza joshëse, ku shihet e veshur me një fustan veror dhe me syze dielli e aksesorë të ndryshëm.

Ndryshe kujtojmë se Arta u bë e njohur përmes serialit vendor “O Sa Mire”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)