Lajme

Arrestohet një person në Vlorë, iu gjetën armë luftarake dhe mina

02/12/2024 13:36
nga:G C

Policia e Vlorës ka arrestuar një person në lagjen “10 Korriku”.

Dyshohet se iu gjetën armë luftarake dhe mina, shkruan Top Channel.

Ende nuk dihet identiteti i të arrestuarit, kurse hetimet vijojnë.