Showtime

Armina Mevlani: Unë nuk fle dot pa burrin!

09/14/2022 22:50
nga:G B

Armina Mevlani mbetet një nga vajzat më tërheqëse të ekraneve dhe në rrjete.

Ajo spikat edhe për lirshmërinë e mendimeve.

Mevlani është një nga moderatoret e ‘Goca dhe Gra’.

Armina ka folur edhe për raportet me bashkëshortin e saj Shkëlzen Berisha.

Armina Mevlani: Nuk fle dot pa burrin. Edhe ai më thotë kur s’je ti as unë nuk fle dot… Flasim me kamera, e kështu.