Showtime

Arjola Demiri nxjerr për herë të parë fotot nga shtëpia që i dhuroi ‘Top Channel’

11/20/2022 12:12
nga:G C

Që pas daljes nga “Big Brother VIP” Arjola Demiri është pyetur shpesh rreth shtëpisë që iu dhurua. Së fundmi aktorja ka shuar kuriozitetin e të gjithëve duke zbuluar se shtëpia do të jetë gati në Qershor të vitit 2023.

Arjola ka publikuar në rrjete sociale foto të shtëpisë e cila është në ndërtim.

“Kjo është pamja nga shtëpia jonë. Sigurisht siç e kam thënë është në ndërtim dhe përfundon në Qershor 2023”, ka shkruar ajo.