Lajme

Ardian Gjini: Berjahu e Stublla tani duken më ndryshe sesa para katër viteve

09/23/2021 20:33
nga:M K

Kreu aktual i komunës së Gjakovës, Ardian Gjini ka vizituar dy fshatrat e Gjakovës, Berjahun e Stubllën.

Sipas tij, këto dy fshatra, tani duken shumë më ndryshe sesa para katër viteve, kjo për shkak të investimeve që janë bërë në to, përcjell GazetaBlic.

Ai i ka falenderuar banorët për mbështetjen e tyre, teksa ka thënë se përkrahja për ta do të vazhdojë edhe më tutje.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

☺️ Berjahu dhe Stublla tani duken shumë më ndryshe se para katër viteve. 📝Projektet e investuara në këto dy fshatra, e kanë bërë dallimin, duke e lehtësuar jetën për banorët.

☺️ Berjahu dhe Stublla tani duken shumë më ndryshe se para katër viteve. 📝Projektet e investuara në këto dy fshatra, e kanë bërë dallimin, duke e lehtësuar jetën për banorët.🚪 Sot isha për t’i vizituar banorët e fshatrave dhe për t’i siguruar që në plan kemi projekte edhe më të mëdha për këtë anë të Gjakovës.🙏 Faleminderit për pritjen, bashkëpunimin dhe dashurinë e madhe për vendlindjet tuaja!

Posted by Ardian Gjini on Thursday, September 23, 2021

10/14/2021 12:35

Ardian Gjini mirëpritet nga Shejh Musa Shehu