Showtime

Ardi dhe Mirdoni, dyshja që i dhuruan shtëpisë energji pozitive që prej hyrjes në BBVK

12/08/2023 22:57
nga:Sh R

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ është transmetuar një video material, protagonistë të së cilit ishin dy banorët e rinj të Big Brother VIP Kosova, Ardi dhe Mirdoni.

Në sekuencat e klipit janë përfshirë momentet e tyre më të mira brenda shtëpisë, si dhe energjia që ata i kanë sjellë kastit aktual.

Ardi me këndim, e Mirdoni me batuta, i kanë bërë banorët të përjetojnë momente emocionuese e qesharake përgjatë qëndrimit të tyre të deritanishëm në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.