Showtime

Arbenita sjell poza të reja në Instagram dhe merr vëmendje me barkun e tonifikuar

07/22/2021 23:16
nga:E K

Modelja e njohur vazhdon të shkëlqeje edhe pas lindjes së vajzës.

Arbenita Ismajli, gjithashtu publikon edhe postime të saj në rrjete sociale e cila e reklamon figurën e përsosur, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka zgjedhur një veshje me ngjyrë të bardhë derisa shihet se ka pozuar nga dhoma e veshjes.

Me një bluzë të shkurt, modelja ka ekspozuar barkun e tonifikuar ka vendosur bizhuteri dhe ka pozuar para kamerës.

Ndryshe, Arbenita Ismajli vazhdimisht ka qenë e përkushtuar ndaj vajzës së saj, Ninës.