Showtime

Arbana Osmani pranon një befasi të ëmbël, nuk heziton ta ndajë me ndjekësit

05/01/2021 13:42
nga:M K

Arbana e nisi ditën në mënyrën më të mirë.

Arbana Osmani ditë më parë tregoi se udhëtoi për pushim bashkë me partnerin dhe fëmijët në Bogë, shkruan lajmi.net.

Ajo u relaksua për ditë me radhë në ambientin e qetë dhe natyrën e bukur të Bogës, kurse solli fotografi të shumta për ndjekësit.

Mëngjesin e sotëm, moderatorja e nisi me një imazh, ku tregon se u befasua me një tufë me lule këtë mëngjes.

“Qëllojani se kush i mblodhi lulet më të bukura për mua këtë mëngjes”, shkruan ajo.

Atë e kishte befasuar djali Joni, duke bërë që ta nis ditën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Kujtojmë se Arbana është nënë edhe e një djali tjetër, Diellit, nga lidhja me Eduard Grishajn.