Showtime

Arbana i jep “goditjen” e rëndë Fifit: Ndoshta duhet të dalësh dhe…..

11/19/2021 22:44
nga:M K

Ajo sonte iu drejtua këngëtares gjatë transmetimit live.

Moderatorja e Big Brother VIP i ka thënë këngëtares kosovare Fifit se ndoshta ka ardhur koha që ajo të dalë nga shtëpi dhe ta shikojë programin nga TV.

Kjo erdhi pasi që Fifi nuk deshi ta komentojë një video që iu shfaq duke thënë që është e lodhur duke qenë protagoniste.

Fifi tha që ka dhënë mjaft mendime.

“Ndoshta duhet të dalësh dhe ta shikosh Big Brother nga shtëpia jote.”, i tha Arbana.

11/27/2021 10:03

“I nderuar Cana nga Gjakova”/ Fifi zbulon çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj: Pavarësisht që ka shkaktuar tensione në familjet…