Showtime

Antonia godet produksionin e “Përputhen”

11/25/2021 11:07
nga:G C

Antonia është njëra nga konkurentet e fundit që është larguar nga “Përputhen 3”.

Ajo përmes një postimi në Instagram e ka ndarë lajmin me ndjekësit e saj menjëherë pas daljes.
Antonia në postim sqaroi se për arsye shëndetësore i duhet të largohet dhe për shkaqe që produksioni nuk kanë besim tek ajo.

Në një live së bashku me Adën, tjetër konkurente e përjashtuar. Ishte shprehja ajo e cila çuditi kur për një moment Antonela shprehet ashpër për produksionin, duke thënë ‘T’rri tua lusë b… atyre’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P.puthennews1 (@p.puthennews1)