Showtime

Anita i del në përkrahje Bucit dhe Santianës: Për të fituar çmimin e madh duhet bërë gjithçka (VIDEO)

12/01/2023 23:16
nga:Gazeta Blic

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova 2, Anita Haradinaj, i ka dalë në krah Santianës dhe Bucit pas klipit që u shfaq sot në ‘Prime’ lidhur me shoqërinë e këtyre dy të fundit.

Ajo tha se për të fituar një çmim të madh duhet bërë gjithçka.

“Nuk na takon të ju themi vëni filtra. Secili mund të veprojë sipas strategjisë së vet”.

“Unë vetëm Bucin dhe Santianën i shoh aty si lojtarë dhe aleatë”, ka thënë Haradinaj.