Showtime

Andi e Tea ‘hakmerren’ ndaj Beartit dhe Jasminës

10/19/2021 20:34
nga:Q R

Bearti dhe Jasmina janë parë së fundmi në një lokal së bashku.

Në foton që qarkulloi nëpër medie, ata dukeshin shumë të lumtur afër njëri tjetrit.

Por pas takimit të tyre, Tea ka ndarë një video bashkë me Andin.

Ata u shfaqën të buzëqeshur afër njëri tjetrin.

Nuk dihet nëse kjo video u publikua si kundërpërgjigje ndaj Beartit dhe Jasminës.

Kujtojmë që nga emisioni “Për’puthen”, Jasmina e Andi dolën çift, ndërsa Tea e Bearti u bën bashkë jashtë programit.