Showtime

Ana konfirmon lidhjen e re pas ndarjes nga Bruno, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën

08/13/2022 23:27
nga:G C

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Gjini është përfolur për një romancë të re pas ndarjes nga Bruno Shemsho. Dyshimet nisën nga një buqetë e madhe me trëndafila të kuq në formë zemre, të cilën Anës ia kishin bërë dhuratë, së bashku me një dedikim të veçantë.

“O rob je qetësia e shpirtit tim”, shkruhej në pusullë. Ndërkohë sot Ana gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit është shfaqur në makinë dhe vëmendjen e ka marrë menjëherë personi që e shoqëronte.

Pranë Anës shihet një djalë dhe direkt kanë nisur aludimet se ish-konkurrentja e “Përputhen” ka konfirmuar në këtë mënyrë romancën e re.