Showtime

Ana Cheri vë në fokus tiparet trupore me poza në bikinit e vogla

09/12/2021 14:04
nga:Q R

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana qëndron si modelet më të komentuara duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Ajo pozon me rroba banje apo veshje palestre duke joshur ndjekësit e saj mjaft aktiv.

Së fundmi modelja solli imazhet ku shihej e veshur me bikini ngjyrë të kuqe të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.