Lajme

Aldex Qeramika vjen me super oferta (Foto)

04/19/2021 14:44
nga:Gazeta Blic

Aldex Qeramika vazhdon t’u ofroj klientëve të saj pllaka spanjolle me super çmime.

Pllakat spanjolle për banjo për vetëm 3.50 euro për metër katror.

“Me nuanca të ngrohta, banjot e juaja duken bukur. Pllaka spanjolle 20×60”, është një nga ofertat e Aldex Qeramika.

Tek Aldex Qeramika gjeni edhe pllaka porcelani me çmimet me të mira në treg. Çmimin për metër katror e gjeni për vetëm 6.80 euro metri katror.

Tek oferta e fundit që ka prezantuar Aldex Qeramika, mund të gjeni edhe shkallët me super ofertë.

Shkelëse dhe ballore me madhësi prej 120 centrimetrash e gjeni për vetëm 9.75 euro.

(Artikull i sponsoruar)