Lajme

Albin Kurti: Paramendoni, janë paguar për të vjedhur – Kemi thënë se bordi i AKP-së do të shuhet…dhe do të shuhet!

05/27/2021 11:45
nga:M K

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, pas votimit për shkarkimin e bordit të AKP-së, mori fjalën në Kuvendin e Kosovës.

Ai hodhi kritikat për opozitën sipas të cilëve po bëjnë kritika të pavend, ndërkaq dha detaje lidhur me shkarkimin e bordit të AKP-së, duke thënë se po e mbanë premtimin, përcjell GazetaBlic.

“Paramendoni, këta kanë vjedhur shumë. Jo vetëm kaq, janë paguar për të vjedhur. Ne kemi thënë se bordi i AKP-së do të shuhet dhe do të shuhet”, tha ndër të tjera ai.

LEXO EDHE:

E FUNDIT: Shkarkohet bordi i AKP-së

/GazetaBlic/