Showtime

Aktorja e njohur dërgohet me urgjencë në spital

09/12/2021 12:41
nga:Q R

Kate Beckinsale thuhet se u dërgua me urgjencë në një spital në Las Vegas të Premten për shkak të një dëmtimi në shpinë.

Aktorja 48-vjeçare, e cila është në Sin City duke xhiruar filmin e saj të ri, “Vajza e të burgosurit”, filloi të ankohej se shpina e saj i doli jashtë rreth orës 10:30 të mëngjesit me kohën lokale, sipas TMZ.

Raportohet se ajo është ende në urgjencë duke u monitoruar nga mjekët. Një përfaqësues për Beckinsale nuk e ktheu menjëherë kërkesën e Page Six për koment. Ylli britanik nuk ka komentuar ende shtrimin në spital në mediat sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Postimi i saj më i fundit në Instagram u shpërnda të enjten, dhe përmban Beckinsale duke goditur një pozicion me këmbë të hapura ndërsa veshur me një fustan të bardhë, të bardhë dhe çizme të zeza luftarake. Ajo e mbishkroi fotografinë, “Oops #Vegas”.

Detajet se si Beckinsale mund të ketë dëmtuar veten janë ende të panjohura dhe nuk duket se filmi i saj i ri do të jetë shumë i mbushur me aksione si “Underworld”-një nga filmat e saj të mëparshëm.

“Vajza e të burgosurit” është një dramë në të cilën personazhi i Beckinsale përpiqet të lidhet përsëri me babanë e saj pasi ai shërbeu 12 vjet në burg”