Cult

Aktori i njohur shqiptar humb njeriun e shtrenjtë, prek të gjithë me shkrimin

08/25/2022 13:23
nga:G C

Aktori i njouhr, Olsi Bylyku u bë i njohur për publikun me humorin e tij në “Portokalli”, e më pas duke u futur dhe në botën e showbizit.

Olsi ka humbur gjyshen e tij. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë ai përmes një postimi në rrjete sociale.

Olsi ka ndarë në Instagram një status ku shkruan: “Veç gëzim na dhe o Ije dhe kurrë në jetë nuk të harrojmë. Qofsh e xhehnetit dhe tani gëzoji engjëjt siç na gëzoje ne me çdo batutë tënden.”