Showtime

“Ai është inatçi, a e ki pa qysh e nguc Azemin”, për kë po flasin Vesa me Albën?

11/05/2023 21:51
nga:G B

Alba dhe Vesa kanë biseduar bashkë për njërin nga banorët e tjerë.

Në bisedë e sipër, Vesa i tha Albës se njëri nga djemtë është inatçi.

“A e ki pa qysh e nguc Azemin”, i tha Vesa, Albës, njofton Klankosova.tv.

Për ta parë se për kë biseduan Alba dhe Vesa, klikoni në videon më poshtë: