Zgjedhjet Lokale

Agim Aliu publikon objektivat për shërbime publike dhe emergjenca

10/15/2021 12:15
nga:M K

Kandidati i PDK-së për kryetar të Ferizajt dhe kreu aktual i komunës, Agim Aliu ka prezantuar planprogramin e tij, saktësisht objektivat për shërbime publike dhe emergjenca.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Aliu ka thënë dyfishimi i buxhetit për mirëmbajtje të parqeve dhe vazhdimi i investimeve në menaxhimin e mbeturinave mbeten pikat kyçe, përcjell GazetaBlic.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

/GazetaBlic/