Lajme

Adria Tours – Lider i Turizmit Bullgar, mos i humbisni pushimet e paharrueshme për këtë verë!

06/12/2024 17:54
nga:G C

Agjencia Turistike “Adria Tours” ka një kohë të gjatë që është adresë e besuar e turistëve kosovarë për pushime të paharruara në vendet më të vizituara në botë.

Me “Adria Tours” mund ta bleni biletën për pushime që do t’ju mbeten gjatë në mendje si juve, familjes tuaj, miqëve apo edhe kolegëve të punës.

Me ofertë të jashtëzakonshme ju mund të pushoni edhe në hotelet më luksoze të Bullgarisë, ku oferta përfshinë akomodimin në hotel, por edhe ofertat All Inclusive.

Por, kjo nuk mbaron me kaq – Adria Tour Operator ofron çmimet dhe ofertat më të mira në Top Ski Destinacione Bullgare në hotele ekskluzive.

Pushimi juaj është i paharrueshëm me Adria Tours.