Sporti

Adnan Januzaj me asistim fantastik në Europa League

11/25/2021 21:40
nga:Mergim Rreci

Monaco është në avantazh ndaj Real Sociedad me rezultat 2 me 1.

Volland dhe Fofana shënuan për vendasit, kurse Isak shënoi për Sociedadin, shkruan GazetaBlic Sport.

Adnan Januzaj asistoi tek goli i skuadrës mysafire.

Ja pamjet nga asisti i tij.

VIDEO.