Showtime

Adelina Tahiri humb personin e dashur, tregon se është duke mbajtur zi

12/05/2023 09:57
nga:G C

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, raporton gazeta10.

Përmes fotografisë së fundit, ajo sikur ka dashur të tregojë se ka përjetuar një humbje, duke mos dhënë më shumë detaje në lidhje me këtë.

Këngëtarja është shfaqur shumë e pikëlluar duke publikuar një qiri të nderuz që simbolizon se është në zi.