Showtime

A u martove? Fjoralba Ponari pozon me fustan nusërie, rrjeti kërkon përgjigje

06/08/2022 22:44
nga:G B

Është kthyer në një nga moderatoret më të dashura shqiptare.

Moderatoja Fjoralba Ponari ka trazuar rrejtin me foto e saj të fundit me fustan nusërie. Por me anë të një Instastory ajo ka shpjeguar se fotot janë pjesë e një seti fotografik dhe se dasma e saj nuk ardhur ende.

E pyetur nëse po martohet, ajo shkruan: Joo kalamaja. Por kisha fatin të vishja ca fustane përrallore në fotot e fundit që bëmë.

Po ashtu ajo ka publikuar edhe një foto të dorës duke treguar se nuk ka unazë.