Cool

29 vjeçari e humbi virgjërinë me një 60 vjeçare, tani i pëlqejnë gratë e moshuara

08/12/2021 08:16
nga:G C

Një burrë ka treguar se e humbi virgjërinë kur ishte 29 vjeç me një grua të 60-at e saj, dhe kjo ka bërë që ai tani pëlqen gratë e moshuara.

Justin shpjegoi për Stricly Anonymous se përvoja e tij e parë seksuale ishte marrja e një masazhi erotik nga një grua e moshuar.

“Aryesja që më pëlqejnë gratë e moshuara është sepse ato janë ato që veshin çorape të gjata. Kur isha në të 20-at, vajzat nuk mbanin të tilla dhe nuk i konsideroja tërheqëse dhe kjo mendoj se më ka drejtuar tek mosha më e madhe”.

Justin filloi rregullisht të kërkonte mesazhe erotike nga gra të moshuara, por shkoi një hap më tej gjatë një udhëtimi pune në Teksas, transmeton Klankosova.tv.

Ai tha: “Kam kaluar kohë të mrekullueshme, ajo është një grua e nxehtë dhe të dy ishim lakuriq duke shijuar njëri-tjetrin. Nuk dija si të reagoja më vonë pasi nuk prisja të bëja seks me të. Isha 29 vjeç”.

“Gruaja më e vjetër (që ai ka dalë) mendoj se është 72 vjeç, por kam një ndjenjë se ajo mund të ketë qenë pak më e vjetër”, tha ai më tej.

Justin gjithashtu tha se i pëlqen “besimi” i grave të moshuara, të cilat ai beson se ndryshon nga ato të moshës së tij. “Më pëlqeu sa të sigurta janë gratë e moshuara, dhe sa të sinqerta janë. Unë me të vërtetë nuk e shoh këtë me gratë në moshën time – ato janë më të pasigurta, nuk sillen si vetvetja. Unë mendoj se është një gjë e pasigurt e grave në të 20-at ose të 30-at e tyre”.