Showtime

2 Ton gjobitet nga Policia e Kosovës, kjo është arsyeja

09/15/2021 10:26
nga:G C

Reperi shqiptar, 2 Ton, është gjobitur nga Policia e Kosovës.

Kjo u bë e ditur nga vet ai përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shihet se ka thyer rregullat, duke dalë me veturë gjatë orës policore (pas 21:30, shkruan GazetaBlic.

“Me vaksinë a pa vaksinë, dënimin e njëjtë e ki”, ka shkruar 2 Ton në InstaStory.

Përndryshe, 2 Ton ka qenë shumë i angazhuar gjatë kësaj sezone me projekte dhe mbrëmje muzikore./GazetaBlic/