Lajme

Bekim Jashari: Fitues të vërtetë të këtyre zgjedhjeve jemi vetëm ne, numrat e vjedhur nuk mund t’i mbulojnë veprat e tyre antiligjore

10/19/2021 20:25
nga:M K

Bekim Jashari ka reaguar sërish, tashmë kur po bëhen afro 48 orë nga publikimi i rezultatit zgjedhor në Skenderaj.

Jashari, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ka thënë se fitues të vërtetë të këtyre zgjedhjeve janë vetëm qytetarët që i besuan projektit “Ideal”, teksa numrat e vjedhur e manipuluar nuk mund t’i mbulojnë veprat dhe sjelljet antiligjore dhe antimorale të PDK-së, përcjell GazetaBlic.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

/GazetaBlic/