Fit&Sexy

15 të famshme që ndryshuan stilin e grimit dhe u bënë edhe më të bukur

05/19/2022 22:01
nga:G C

Grimi minimalist është një trend që po fiton popullaritet.

Charlize Theron, Anne Hathaway dhe shumë yje të tjerë hoqën dorë nga rimeli dhe skuqja e syve dhe zgjodhën stilin “grimi pa-grim” për t’u dukur edhe më mirë.

Ne donim t’i hidhnim një sy personazheve të famshëm që kanë ndaluar së përdoruri grim të “rëndë” gjatë viteve.

Charlize Theron


Emily Blunt


Margot Robbie


Kristen Stewart


Kate Winslet


Blake Lively


Amanda Seyfried


Naomi Watts


Cameron Diaz


Julia Roberts


Marion Cotillard


Natalie Portman


Rosie Huntington-Whiteley


Anne Hathaway


Julianne Moore