Fit&Sexy

11 trendet e vjeshtës që nuk duhet t’i humbisni në asnjë lloj mënyre!

08/30/2021 15:32
nga:G C

Vjeshta e këtij viti do i ketë të gjitha duke nisur nga ngjyrat e ndezura, si roza apo jeshilja e fortë, e deri tek xhaketat luksoze, që do të bëjnë bashkë të gjitha detajet më të bukura të këtij sezoni.

Pak nga pak vera po largohet, për t’i lënë vendin stinës së preferuar të shumë njerëzve, vjeshtës! Kështu, kjo është pikërisht koha e duhur për të folur për trendet që do të mbizotërojnë në veshjekëtë sezon.

Të gjitha vajzat duan të duken stil këtë periudhë, ndaj duhet të filloni të mbani shënime dhe të mësoni trendet për vjeshtën e 2021-t. Këtë sezon do të shihni disa trende shumë “cute”, që me siguri do të doni t’i provoni të gjitha.

Vjeshta e këtij viti do i ketë të gjitha duke nisur nga ngjyrat e ndezura, si roza apo jeshilja e fortë, e deri tek xhaketat luksoze, që do të bëjnë bashkë të gjitha detajet më të bukura të këtij sezoni. Më poshtë mund të njiheni me trendet e vjeshtës të dala nga javët e modës dhe që shumë shpejt do i shihni kudo tek vajzat nëpër rrugët e qytetit.

Jelekët triko

Veshjet me prerje (Cutouts)

31 phillip lim

Lilac, do të jetë ngjyra juaj e preferuar këtë sezon

jonathan simkhai

Bluzat e shkurtra

Xhaketat me printe leopardi

r13

Jeshilja e limonit do të shihet kudo

ganni

Xhaketat e lëkurës plot ngjyra

staud

Veshjet e mbushura me tegela

stand

Xhinsi i shpëlarë

norma kamali

Shtojini sa më shumë shkëlqim garderobës suaj

Getat me printe

prabal gurung