Cult

10 paraqitjet më të bukura të Princeshës Diana gjatë verës

08/03/2021 20:25
nga:G C

Magjepsja jonë me Dianën, stilin e Princeshës së Uellsit nuk njeh kufij. Gjithmonë e ndërgjegjshme për modën, por kurrë e sajuar, Lady Diana solli një anë tjetër në veshjen mbretërore që e bëri atë plotësisht të dashur.

Ajo kishte një prirje për ngjyrat e guximshme, stampat e spërkatura dhe jakat tepër të mëdha.

Kondensimi i veshjeve më të mira verore të Princeshës Diana në dhjetë me të mirat është shumë e vështirë. Por këtu janë disa nga veshjet më të preferuara të Vogue, që e karakterizojnë Princeshën Diana.