Ahmeti: Kusari-Lila po kritikon dërgimin e ROSU në veri, ka harruar që atë kohë ishte hiq më pak se zëvendëskryeministre

Analisti politik, Arben Ahmeti ka ‘thumbuar’ ushtruesen e detyrës së shefes së Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, e cila sot ka kritikuar dërgimin e ROSU në veri, përcjell Gazeta Blic. Ahmeti përmes një shkrimi në ‘Facebook’, ja ka kujtuar Kusari-Lilës, që ky aksion ka qenë krenaria e qeverisë Thaçi II, dhe se sipas … Continue reading Ahmeti: Kusari-Lila po kritikon dërgimin e ROSU në veri, ka harruar që atë kohë ishte hiq më pak se zëvendëskryeministre