100 mijë e 655 raste me koronavirus nga 493 mijë e 776 persona të dyshimtë në total deri më tani në Kosovë

493 mijë e 766 persona të dyshimtë deri më tani dhe 100 mijë e 655 raste në total. Kjo është mësuar nga të dhënat e publikuara nga instituti kombëtar i shëndetit publik në vend në 24 orët e fundit, përcjell GazetaBlic. Ndërkaq, numri i vdekjeve ka shkuar në 2053. Më poshtë edhe njoftimi i plotë. … Continue reading 100 mijë e 655 raste me koronavirus nga 493 mijë e 776 persona të dyshimtë në total deri më tani në Kosovë