Lajme

Zyrtari i VV-së: Kurti nuk është ftuar asnjëherë nga Gjykata Speciale!

05/06/2020 15:57
nga:Norë Kelmendi

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, ka thënë se kryeministri Kurti nuk ka pranuar asnjëherë ftesë nga Gjykata Speciale.

Lidhur me pretendimet dhe lajmet e tilla, Manxhuka thotë se tashmë është dorëzuar padi.

“Jo, Kryeministri Kurti nuk ka pranuar ansjehere asnje ftese nga Gjykata Speciale, dhe ky lajm nuk qendron. Te njejtat pretendimet, duam te rikujtojme qe jane hedhur ne publik jave me pare ne disa studio televizive ne vendin tone, per te cilat pretendime tashme eshte dorezuar padi”.

“Jo, Kryeministri Kurti nuk ka pranuar ansjehere asnje ftese nga Gjykata Speciale, dhe ky lajm nuk qendron. Te njejtat…

Publiée par Arlind Manxhuka sur Mercredi 6 mai 2020

06/30/2020 11:59

Albin Kurti është fytyrë e një patrioti për këngëtaren e njohur nga Shqipëria