Lajme

Zyrtari i VV-së e komenton dorëheqjen e Maxhunit: I shërbeu kastës dhe me ikjen e tyre, iku edhe vetë

11/06/2019 18:33
nga:B. D

Anëtari i KQZ-së nga Lëvizja Vetëvendosje, Adnan Rrustemi, përmes një postimi në Facebook ka komentuar dorëheqjen e shefit të AKI-së, Shpend Maxhuni, shkruan GazetaBlic.

Ai tha se Maxhuni me dorëheqjen e tij e ka rikonfimuar atë që dihej, sipas tij ai deri më tani i kishte shërbyer kastës apo njerëzve të cilët i mbronin interesat e tyre vetanake, ndërsa me ikjen e tyre nga pushteti, u largua edhe Maxhuni.

Postimi i tij i plotë:

Në fakt, me dorëheqje veç sa e rikonfirmoi atë që dihej: i shërbeu kastës dhe me ikjen e kastës, iku edhe vetë.

Në fakt, me dorëheqje veç sa e rikonfirmoi atë që dihej: i shërbeu kastës dhe me ikjen e kastës, iku edhe vetë.

Publiée par Adnan Rrustemi sur Mercredi 6 novembre 2019

01/13/2020 22:29

Vijojnë kundërpërgjigjet e zyrtarëve të VV-së ndaj Baton Haxhiut, e akuzojnë për shpifje