Lajme

Zyrtari i PDK-së – Albin Kurtit: Ke filluar të zbrapsesh nga premtimet, madje po i fajëson qytetarët

02/09/2020 13:40
nga:Gazeta Blic

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Arton Muhaxheri ka drejtuar akuza ndaj kryeministrit të vendit, Albin Kurti.

Ai ka shkruar në Facebook se Kurti dhe Vetëvendosje knë nisur të zbrapsen nga premtimet elektorale.

Madje, siç ka shkruar ai, për këtë po i fajësojnë edhe qytetarët.

Reagimi i plotë:

Vetëvendosje dhe Albin Kurti ka filluar të zbrapset nga premtimet elektorale madje per premtimet e tye po i fajsojnë qytetaret për pritje jo reale.

Të gjitha mund ta ken një çmim por loja me emocionet e qytetarëve nuk ka çmim.

Haskuka: Qytetarët kanë pritje të larta nga Qeveria Kurti, disa prej tyre jo reale

06/03/2020 21:38

Hashim Thaçi “provokon” Albin Kurtin: Sot, e futi “bishtin nën shalë”