Sporti

Zyrtarët e ndeshjeve të fundjavës

09/14/2018 15:11
nga:M K

Këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e javës së pestë të Superligës dhe të katërtës në Ligën e Parë.

Në të dy divisionet, priten duele interesante derisa tanimë janë mësuar edhe zyrtarët që do t’a ndajnë drejtësinë, shkruan GazetaBlic.

Në takimin kryesor mes Feronikelit dhe Dritës që do të luhet nesër, gjyqtar do të jetë Besfort Kosumi, ndërsa Ilir Mehmeti do të jetë në Gjilan.

Përballja mes Prishtinës dhe Ferizajti i është besuar Tefik Malokut.

Më poshtë i keni të gjithë zyrtarët si në Superligë ashtu edhe në Ligë të Parë.

/GazetaBlic/

07/18/2019 01:42

“Jeta ime ishte në rrezik, u ble edhe revolja për vrasjen time”