Sporti

Zyrtare: Ylli i Barcelonës mungon tre javë, humbet derbin ndaj Chelseat

03/09/2018 10:41
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka fituar Superkupën e Katalonisë, pasi mposhti Espanyolin vetëm pas penalltive.

Mirëpo më këtë duel, Barcelona ka humbur lojtarin e tyre, Denis Suarez, i cili u lëndua dhe u largua nga fusha e blertë, shkruan GazetaBlic

Sipas mediave spanjolle, Denis Suarez do të mugojë rreth tre javë për skuadrën e Valverdes.

Denis Suarez do të mungojë ndaj Chelsea, Malaga, Leganes dhe Sevilla./GazetaBlic/

12/17/2018 00:16

Pas Haradinajt, edhe Bërnabiq shkon në Bruksel