Sporti

ZYRTARE: Mediat letoneze e konfirmojnë miqësoren

10/12/2017 17:44
nga:Y.K

Kombëtarja e Letonisë do të zhvillojë një ndeshje miqësore ndaj Kosovës, më 13 nëntor, konfirmojnë mediat letoneze.

Sipas mediumit letonez Sportacenters, Letonia do të ndeshet me Kosovën, ashtu siç kishte njoftuar edhe kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri.

Kosova ka humbur nëntë ndeshje radhazi gjatë kualifikuese për Kupën e Botës.

06/10/2018 14:55

Eroll Salihu: Fadil Vokrri ka qenë dhe do të mbetet sinonim i futbollit të Kosovës