Sporti

Zyrtare: Llapi publikon listën para takimit me Prishtinën

09/12/2019 20:02
nga:Lorik J

Skuadra e Llapit ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar para duelit me Prishtinën.

Llapi dhe Prishtina nesër luajnë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ nga ora 19:00, në kuadër të xhiros së katërt të Ipko Superligës së Kosovës, raporton GazetaBlic.

Skuadra e Llapit ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar.

Ylli i ekipit, Labinot Osmani është i lënduar dhe nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e nesërme.

Ja lista e lojtarëve: