Sporti

ZYRTARE: Liverpool i lë të lirë dy super lojtarë

06/08/2018 19:01
nga:Y.K

Skuadra angleze Liverpool në faqen e saj zyrtare ka bërë të ditur që ka shkëputur bashkëpunimin me dy lojtarë të saj.

Fjala është për turko-gjermanin Emre Can dhe anglezin John Flangan, të dy lojtarëve i skadon kontrata në këtë verë dhe Liverpool nuk e ka parë të arsyeshme të vazhdojë me tutje me dyshen defensive, shkruan Gazeta Blic

Klubi i falënderon lojtarët për kontributin e tyre ne fanellën e kuqe, shkruan faqja zyrtare e klubit në Facebook.

Kujtojmë që Liverpool, së fundmi ka zyrtarizuar dyshen Keita dhe Fabinho e po ashtu pritet që sonte të zyrtarizohet edhe Nabil Fekir, nga Lyon./Gazeta Blic

01/22/2019 09:33

SHGSK merr pjesë në Kongresin e 82-të të AIPS në Zvicër