Sporti

Zyrtare: Lazio pa asnjë sulmues qendror për ndeshjen ndaj Milanit!

07/02/2020 17:55
nga:Lorik J

Lazio do të jetë pa Ciro Immobile dhe Felipe Caicedo kundër Milanit këtë fundjavë.

Immobile dhe Caicedo kanë përmbushur numrin e kartonëve të verdhë dhe do të mungojnë ndaj Milanit, përcjell GazetaBlic.

Prandaj të dy lojtarët do të mungojnë në vizitën në Milan A të shtunën, duke e lënë Lazion pa asnjë sulmues qendror në këtë sfidë.

Ndalimet për një ndeshje u janë dorëzuar gjithashtu Marco D’Alessandro të SPAL-it, Hernani të Parmas, Rogerio të Sassuolo, Luca Pellegrini të Cagliari, Matteo Pessina të Verona, Matseo Pessina të Verona, Lasse Schone të Genoa dhe Morten Thorsby.

/GazetaBlic