Sporti

Zyrtare: Konfirmohet data e ‘El Clasicos’

03/17/2017 17:48
nga:Gazeta Blic

Është caktuar data dhe ora e ndeshjes ‘El Classico’ mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Ndeshja e pjesës së dytë të sezonit në La Liga, do të luhet më 23 prill, ditë e diel duke filluar nga ora 20:45.

Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 33-të, dhe mund që sqarojë shumëçka rreth titullit të kampionit.

06/22/2018 21:05

ZYRTARE: Real Madrid transferon këtë super portier