Sporti

Zyrtare: James Rodriguez rikthehet në Real Madrid

06/05/2019 13:24
nga:M K

I ka skaduar huazimi dyvjeçar dhe tani po rikthehet sërish në Madrid.

Fjala është për fantazistin kolumbian, që dy vitet e fundit ka luajtur për Bayernin e Munichut, shkruan GazetaBlic.

Kështu ka njoftuar klubi gjerman përmes faqes zyrtare në rrjetin social “Twitter”.

Edhe pse më herët u raportua se Zidane as nuk po e llogarit si pjesë përbërëse të formacionit bazë, andaj edhe menjëherë pritet largimi i tij.

Ende nuk dihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim për të ardhmen e përfaqësuesit ameriko-latin, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim.

/GazetaBlic/

05/15/2020 23:15

Manchester City – Real Madrid zhvillohet me 7 Gusht?