Sporti

ZYRTARE: Ja sa do të mungojë Shkodran Mustafi

10/12/2017 19:42
nga:Y.K

Është konfirmuar lëndimi i rëndë për futbollistin shqiptar

Pas ekzaminimeve mjekësore është konstatuar se lëndimi i Mustafit është mjaft i rëndë dhe do të mungojë për afro gjashtë javë.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger që do të duhet të bëjë pa mbrojtësin për një periudhë të gjatë. “Ne e kemi humbur Mustafin për rreth gjashtë javë. Nuk besoj se ai do të luajë deri pas pushimit të Kombëtareve”, ka thënë Wenger.

 

 

06/04/2018 12:28

Këta janë tre super yjet që Low i la jashtë botërorit