Sporti

Zyrtare: Arbër Berisha nënshkruan me Yllin

01/03/2020 22:35
nga:M K

Skuadra nga “13 Qershori” sot përmes faqes zyrtare konfirmoi ndërprerjen e bashkëpunimit me disa basketbollistë, teksa nuk ka vonuar shumë dhe e ka zyrtarizuar të parin.

Fjala është për Arbër Berishën, i cili së fund mbrojti ngjyrat e shqiponjave, pra KB Peja, shkruan GazetaBlic.

Marrëveshjen me Berishën e kanë zyrtarizuar “Xhebrailat” në rrjetet sociale.

Më poshtë postimi i plotë:

/GazetaBlic/

02/27/2020 09:59

Zyrtare: Ylli nënshkruan me ish-basketbollistin e LA Lakers, Vander Blue