Lajme

Zogaj: Vetëm këto dyer janë të hapura për kaubojet Thaçin, Veselin e Haradinajn

01/07/2018 17:53
nga:M H

Analisti politik, Petrit Zogaj ka shkruar në llogarinë e tij në ‘Facebook’ rreth zhvillimeve të fundit politike në Kosovë, raporton Gazeta Blic.

Ai ka shkruar se dyert e vetme për Kadri Veselin, Hashim Thaçin, dhe Ramush Haradinaj janë ato të Erdoganit.

Shkrimi i plotë:

 

 

Dyert e vetme te hapura per kaubojet Veseli, Thaci dhe Haradinaj, jane vetem ato te Ergodanit. I gjithe eksperimenti i tyre ne keta dy muaj per gjykaten speciale, nuk eshte tjeter pos erdoganizem per nga forma dhe permbajtja.

11/26/2018 16:50

Zogaj e quan poshtërues kryqëzimin e duarve, i ‘thumbon fort’ dy kryeministrat