Lajme

Ziadin Sela: Thaçi të mos përzihet në punët tona

11/20/2017 00:21
nga:Gazeta Blic

Kosovës, Hashim Thaçi, i cili sipas Selës është duke futur hundët në zgjedhjet në Maqedoni.

Sela gjatë prezantimit të platformës së “Aleancës për Shqipëtarët”, ka thënë se edhe BDI ashtu edhe PDSH janë përgjegjëse për gjendjen e rëndë të shqiptarëve në Maqedoni.

Ai në intervistën për TV Dukagjinin flet edhe për raportet që ka me liderët politik në Kosovë dhe në Shqipëri.

12/09/2018 13:46

Presidenti Hashim Thaçi gjen kohë për t’u relaksuar, ja cili është vendi që ai ka zgjedhur!